Головна Реєстрація RSS

Головна » 2017 » Грудень » 15 » ГІДНІСТЬ У ДІЇ
ГІДНІСТЬ У ДІЇ

Компонент «Гідність у дії!»  в рамках  Всесвітнього Дня Гідності 2017 в  Україні –  наймасштабнішого у Європі! – #gdignity#gdignityUkraine

Учні 2-4 класів Охтирської гімназії   ( 135 учнів, класні керівники Кукуня А.М., Зроль Н.В., Погоріла Н.Л., Стобород О.М.) долучилися до марафону написання листів з Amnesty International Україна на підтримку Мадагаскарського активіста  Кловіса Разафімалала.  Діти переглянули  відеоролики, поспілкувалися про права  людини і громадську активність, навели приклади, які відомі із життя та переглянули комікси. Із великим  бажанням діти писали листи та переймалися проблемами збереження природи та дотримання прав людей. Сподіваємося, що саме  такі листи допоможуть привернути увагу світу до наболілої проблеми.

Переглядів: 14 | Додав: ohtgimnaziya | Рейтинг: 0.0/0