Головна Реєстрація RSS

Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 18 » ГІМНАЗИСТИ - УЧАСНИКИ ІІ ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ "У СВІТІ АСТРІД ЛІНДГРЕН"
ГІМНАЗИСТИ - УЧАСНИКИ ІІ ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ "У СВІТІ АСТРІД ЛІНДГРЕН"

16 грудня учні 7-Б класу   Демченко Каміла,  Шапошник Анастасія та вчитель зарубіжної літератури Сіняєва Л.В. узяли участь у ІІ етапі фестивалю «У світі Астрід Ліндгрен», що відбувся    у  місті Полтаві за підтримки Посольства Швеції в Україні, з нагоди 110-ї річниці з дня народження видатної шведської письменниці. Почесним гостем цього етапу була заступник Голови Місії, Перший Секретар Посольства Швеції в Україні пані Луіз Морсінг.

Гімназистки взяли участь у програмі, яка  передбачала різні активності:

• «Крилами нас гойдне радісна мрія…». Традиції і сьогодення шведського народного свята день Люсії;
  • «Я рада, що Бог кинув цю перлину на узбережжі…». Швеція, якою вона постає у творах Астрід Ліндгрен;
  • Виставка ілюстрацій до творів Астрід Ліндгрен;
  • Майстер-клас художниці  Юлії Багатської;
  • «Ні – насильству!»: Астрід Ліндгрен і права дітей;
  • Підсумки і нагородження учасників ІІ етапу фестивалю.

Шапошник Анастасія була нагороджена Диплом ІІІ ступеня у номінації «Образотворче мистецтво (ілюстрування творів Астрід Лінгрен)» за уміння проникнути у світ письменниці та відобразити його засобами живопису.

Демченко Каміла отримала два Дипломи ІІ ступеня у номінації «Образотворче мистецтво (ілюстрування творів Астрід Лінгрен)» за уміння проникнути у світ письменниці та відобразити його засобами живопису.

Переглядів: 43 | Додав: ohtgimnaziya | Рейтинг: 0.0/0