Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 30 » ОХТИРСЬКА ГІМНАЗІЯ РЕАЛІЗОВУЄ ЧЕТВЕРТИЙ МІЖНАРОДНИЙ ГРАНТ
16:36
ОХТИРСЬКА ГІМНАЗІЯ РЕАЛІЗОВУЄ ЧЕТВЕРТИЙ МІЖНАРОДНИЙ ГРАНТ

Регіональна учительська (не)конференція «Міні-EdCamр Okhtyrka 2017» «ОБМІН ДОСВІДОМ – ШЛЯХ ДО ВЗАЄМОЗБАГАЧЕННЯ» відбулася на базі Охтирської гімназії Охтирської міської ради 27 березня 2017 року. У 2016-2017 навчальному році серед 63 освітніх закладів України, котрі подали заявки на проведення такого заходу, конкурсним журі було обрано 24 міні EdCamp – 11 за офіційною програмою та 13 за афілійованою.

Охтирська гімназія потрапила до числа перших 11 закладів і отримала грант на проведення цього заходу. Кошти були використані на оплату проїзду, проживання (за потребою) спікерів та харчування всіх учасників, а також виготовлення друкованої інформаційно-методичної продукції.
     Координатори - директор гімназії Шейко Н.В. та учитель англійської мови Мироняк О.В. запропонували інноваційну платформу для понад 100 учасників та учасниць із 5 областей, 4 районів, 9 міст України. Серед присутніх- 12 експертів із Києва, Полтави, Харкова, Сум, 15 менеджерів освіти, 12 директорів шкіл, педагогів, чий середній вік складав 43 роки, а загальний педагогічний стаж – 1713 років. Проведення Громадською організацію “ЕдКемп Україна” та Продюсерами освіти ПаЕль разом із партнерами: Відділом преси, освіти і культури Посольства США в Україні, ініціативою Всесвітнього економічного форуму GlobalShapers , Сommunity, Microsoft, Представництвом Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Громадською радою при Міністерстві освіти і науки України, Благодійним Фондом Порошенка, DESPRO, видавництвом «Ранок» таких конференцій включено в План роботи Міністерства освіти і науки України на 2017 рік. Охтирка стає містом педагогічних традицій та освітніх інновацій. Кращі агенти змін у системі національної освіти об’єдналися для обміну власним досвідом і будували спільноту відповідального вчительства! 

Учителі-новатори охтирських, сумських, конотопських, глухівських, лебединських, харківських, київських та інших навчальних закладів України отримали велике задоволення і масу нової інформації від взаємного спілкування та зустрічі з експертами, зокрема Чуприною Н.В., засновником креатив-центру «Простір розвитку особистості», Гужвою О.О., керівником центру зв’язків з громадськістю ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Бондар Т.О., доцентом кафедри філософії та економіки Полтавського ОІППО, Бойко О.М., представником видавництва «Ранок», Манохіною Ю.Є., координаторкою волонтеріату в ЕdСamp Україна та іншими.

 

  

              

          

  

Переглядів: 16 | Додав: ohtgimnaziya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar