Головна Реєстрація RSS

Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 23 » Семінар "EdLabs: Як реалізувати шкільну ініціативу?"
Семінар "EdLabs: Як реалізувати шкільну ініціативу?"

23 вересня 2017 року в Києві в Американському домі учитель англійської мови Охтирської гімназії Мироняк Оксана Василівна взяла участь у семінарі "EdLabs: Як реалізувати шкільну ініціативу?", котрий проводив Центр інноваційної освіти "Про.Світ". Семінар з неформальної освіти для вчителів , директорів шкіл та представників органів управління освіти проходив за підтримки Американського Дому в рамках проектів платформи освітніх ідей GoFundEd. Цікавою та плідною була робота в групах над проектами із підвищення кваліфікації педагогів, неформальної освіти, роботи з обдарованими учнями. Небайдужих та ініціативних однодумців об’єднало бажання внести зміни в щоденне життя школи та покращити якість освіти.

Також було запропоновано ряд заходів, які важливі для освітян.

• 21-22 жовтня відбудеться І Міжнародний Конгрес Тьюторінгу “Сила партнерства”;
  • 24-26 жовтня відбудеться Дев’ята Міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Шоста Міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”;
  • 25–26 жовтня відбудеться ІІ Міжнародний науково-практичний семінар “STEM-освіта – проблеми та перспективи”.
  • І нарешті, для тих, хто знає англійську, є чудова можливість повчитися дистанційно: онлайн-курс “Launching Innovations at Schools”

Переглядів: 19 | Додав: ohtgimnaziya | Рейтинг: 0.0/0